Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Wielkie zamieszanie w Holandii po zakończeniu ligi. Można cofnąć dezycję o anulowaniu sezonu

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 28-04-2020 10:25
Wielkie zamieszanie w Holandii po zakończeniu ligi. Można cofnąć dezycję o anulowaniu sezonu

Mark Boumans, holenderski polityk uważa, że można cofnąć decyzję o anulowaniu sezonu Eredivisie - informuje "Daily Mail".

W Holandii podjęto decyzję o anulowaniu sezonu i nieprzyznawaniu tytułu mistrza kraju. Ustalono także, które zespoły zagrają w europejskich pucharach. Ajax rozpocznie rywalizację od fazy grupowej Ligi Mistrzów, a AZ Alkmaar w kwalifikacjach. Feyennord, PSV i Willem II będą walczyć o sukcesy w Lidze Europy. Nie będzie rownież spadków i awansow z zaplecza Eredivisie.

Te decyzje spotkały się z ogromną krytyką. A po wypowiedzi Marka Boumansa, kluby zamierzają złożyć oficjalny wniosek o przywrócenie rozgrywek.

- Uważam, że można zmienić decyzję o anulowaniu sezonu. Doszedłem do wniosku, że jeśli więcej niż połowa klubów nie zgadza się z chaotycznym działaniem władz rozgrywek, to jest to możliwe - oświadczył Mark Boumans, holenderski polityk, cytowany przez "Daily Mail".  

Źródło: Daily Mail

 

TAGI

Inne artykuły