PSG włączył się do walki o gwiazdora Atletico Madryt! Transfer za 50 milionów euro?
Dodał: Konrad Konieczny
Data dodania: 28-04-2020 16:05
"Mundo Deportivo" powołując się na "RMC Sport" podaje, że Thomas Partey z Atletico Madryt znalazł się na celowniku Paris Saint-Germain.
O defensywnego pomocnika "Los Rojiblancos" w ostatnim czasie zgłaszało się mnóstwo europejskich gigantów. W tym gronie znajdują się m.in. Juventus FC, Arsenal FC oraz Manchester United. Teraz kolejny zespół włączył się do walki o 26-latka.
"Mundo Deportivo" powołując się na "RMC Sport" informuje, że Kameruńczyk znalazł się na liście życzeń Paris Saint-Germain! Klub ze stolicy Hiszpanii nie chce jednak dopuścić do odejścia swojego zawodnika, ale nie wiadomo, jak się cała sytuacja się rozwinie.
W jego kontrakcie (ważny do 2023) jest zawarta klauzula wykupu, która opiewa na 50 milionów euro. Władze z Wanda Mertopolitano już wcześniej chcieli przedłużyć z nim współprace, aby zwiększyć klauzulę wykupu i odstraszyć inne zespoły, ale rozmowy jak na razie zostały wstrzymane.
W zawieszonym obecnie sezonie Partey rozegrał łącznie 35 spotkań pod wodzą Diego Simeone, strzelił 3 bramki i zanotował 1 asystę.
Źródło: Mundo Deportivo/RMC Sport












