Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

PSG włączył się do walki o gwiazdora Atletico Madryt! Transfer za 50 milionów euro?

Dodał: Konrad Konieczny
Data dodania: 28-04-2020 16:05
PSG włączył się do walki o gwiazdora Atletico Madryt! Transfer za 50 milionów euro?

"Mundo Deportivo" powołując się na "RMC Sport" podaje, że Thomas Partey z Atletico Madryt znalazł się na celowniku Paris Saint-Germain.

O defensywnego pomocnika "Los Rojiblancos" w ostatnim czasie zgłaszało się mnóstwo europejskich gigantów. W tym gronie znajdują się m.in. Juventus FC, Arsenal FC oraz Manchester United. Teraz kolejny zespół włączył się do walki o 26-latka.

"Mundo Deportivo" powołując się na "RMC Sport" informuje, że Kameruńczyk znalazł się na liście życzeń Paris Saint-Germain! Klub ze stolicy Hiszpanii nie chce jednak dopuścić do odejścia swojego zawodnika, ale nie wiadomo, jak się cała sytuacja się rozwinie.

W jego kontrakcie (ważny do 2023) jest zawarta klauzula wykupu, która opiewa na 50 milionów euro. Władze z Wanda Mertopolitano już wcześniej chcieli przedłużyć z nim współprace, aby zwiększyć klauzulę wykupu i odstraszyć inne zespoły, ale rozmowy jak na razie zostały wstrzymane.

W zawieszonym obecnie sezonie Partey rozegrał łącznie 35 spotkań pod wodzą Diego Simeone, strzelił 3 bramki i zanotował 1 asystę.

Źródło: Mundo Deportivo/RMC Sport

TAGI

Inne artykuły