Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Thomas Partey zadecydował o swojej przyszłości! O swojej decyzji poinformował władze Atletico

Dodał: Konrad Konieczny
Data dodania: 05-05-2020 18:05
Thomas Partey zadecydował o swojej przyszłości! O swojej decyzji poinformował władze Atletico

Thomas Partey chce przenieść się do Arsenal FC - podaje "The Telegraph".

Defensywny pomocnik ma ważną umowę z Atletico Madryt do 30 czerwca 2023 roku i znajduje się w niej niska klauzula wykupu, która opiewa na około 50 milionów euro. Nic dziwnego, że walczą o niego najlepsze kluby ze Starego Kontynentu.

Zainteresowane pozyskaniem Ghańczyka są m.in. Inter Mediolan, AS Roma, Manchester United, Bayern Monachium, Paris Saint-Germain i właśnie Arsenal FC, który już od kilku miesięcy walczy o 26-latka.

"The Telegraph" podaje, że zawodnik chce przejść do zespołu "Kanonierów" w letnim okienku transferowym. Co ciekawe, miał nawet poinformować o tym władze "Los Rojiblancos".

Źródło dodaje, że może dojść nawet do wymiany. Podobno przedstawiciele z Wanda Mertopolitano obserwują Alexandre Lacazette.

W zawieszonym obecnie sezonie Partey rozegrał łącznie 35 spotkań, strzelił 3 bramki i zanotował 1 asystę.

Źródło: The Telegraph

TAGI

Inne artykuły