Zinedine Zidane o dokończeniu Ligi Mistrzów: To w porządku, że wszystko rozstrzygnie się w jednym miejscu
Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 18-06-2020 8:45
Zinedine Zidane skomentował nową formułę obecnego sezonu Ligi Mistrzów.
UEFA zdecydowała, że wszystkie mecze od ćwierćfinałów zostaną rozegrane w Lizbonie. Nie będzie rewanżów - o awansach do kolejnych rund zadecydują pojedyncze spotkania.
- Żyjemy w wyjątkowych czasach. Znamy format rozgrywek, ale wciąż nie wiemy, gdzie zagramy rewanżowy mecz z Manchesterem City. Jak by nie było, to się dostosujemy - stwierdził Zidane.
- Nowa formuła Ligi Mistrzów mi się podoba. To w porządku, że wszystko rozstrzygnie się w jednym miejscu - dodał Francuz.
Real przegrał u siebie w pierwszym meczu z Manchesterem City 1:2. Rewanż zostanie rozegrany 7 albo 8 sierpnia.











