Arkadiusz Milik idealnie trafił głową i dał prowadzenie Napoli. 10. gol Polaka w sezonie (VIDEO)

Data dodania: 23-06-2020 20:48

Arkadiusz Milik ma ostatnio dobry czas w Napoli, z którego chce po sezonie odejść. Polak dostał szansę od 1. minuty w wyjazdowym meczu z Hellas Werona i strzelił gola na 1:0.

Polak trafił do siatki w 38. minucie wyjazdowego spotkania. Milik idealnie wyszedł do dośrodkowanej przez Politano z rzutu rożnego piłki i głową pokonał Marco Silvestriego.

Dla Milika to 10. gol w 17. meczu tego sezonu w Serie A. Polak trafia do siatki w tym sezonie średnio co około 120 minut.

Od 1. minuty w barwach Napoli grał też Piotr Zieliński. W I połowie pomocnik też był bliski zdobycia bramki, ale bramkarz gospodarzy obronił jego uderzenie.