Dusan Kuciak może zanotować spektakularny powrót! Słowak łączony z transferem z Lechii do Legii!
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 29-06-2020 20:39
Radosław Majecki już w Legii Warszawa nie zagra, bo od 1 lipca będzie piłkarzem AS Monaco. Przy Łazienkowskiej dograją sezon z Wojciechem Muzykiem lub Radosławem Cierzniakiem w bramce (bardziej prawdopodobna jest póki co ta pierwsza opcja), a latem poszukają nowego bramkarza. W mediach już przewijały się kandydatury Dominika Hładuna, Marcina Bułki, Ibrahia Sehicia, a teraz okazuje się, że w Warszawie rozważają powrót Artura Boruca lub Dominika Kuciaka!
O Borucu informacja pojawiła się w "Super Expressie". Nie jest tajemnicą, że Dariusz Mioduski wiele razy mówił, że chciałby, by Boruc zakończył karierę w Legii, a teraz wygasa mu umowa z Bournemouth i nie zostanie przedłużona. Jest więc szansa, by 40-letni golkiper stał się na rok czy dwa numerem jeden w swoim byłym klubie i pomógł Legii. W tym czasie być może pod okiem Krzysztofa Dowhania dojrzałby kolejny talent między słupki...
Z kolei Sport.pl informuje, że rozważany jest powrót Dusana Kuciaka. 35-letni Słowak grał w Legii od sierpnia 2011 roku do zimy 2016 roku. Wylądował potem w Hull City, ale już po roku wrócił do Polski i związał się z Lechią. Aktualnie jego umowa obowiązuje do połowy 2022 roku.
Kuciak w kończącym się sezonie po raz kolejny udowadnia swoją wartość i to, że jest jednym z najlepszych bramkarzy ligi. Czy Legia może go wyciągnąć? Słowaka, który w Polsce rozegrał w Ekstraklasie 239 meczów, wycenia się na około 300 tysięcy euro.
Futbol.pl











