Kolejny gol Jarosława Niezgody w barwach Portland Timbers! Polak pokonał Przemysława Tytonia. Dwa razy (VIDEO)

Data dodania: 29-07-2020 6:31
Kolejny gol Jarosława  Niezgody w barwach Portland Timbers! Polak pokonał Przemysława Tytonia. Dwa razy (VIDEO)

Jarosław Niezgoda znowu trafił do siatki w barwach Portland Timbers. Polski napastnik strzelił gola w meczu 1/8 finału turnieju MLS is Back.Trzy minuty po wejściu na boisko pokonał bramkarza Cincinnati, Przemysława Tytonia.

Niezgoda przed pandemią koronawirusa nie zdążył zadebiutować w Portland Timbers. Ledwie rozpoczęty sezon - Drwale zagrali 2 mecze - przerwano, a w jego miejsce po lekkim uspokojeniu sytuacji zorganizowano specjalny turniej.

Jarosław Niezgoda we wszystkich trzech meczach fazy grupowej dostawał szansę od trenera Giovanni'ego Savarese, wchodząc dwukrotnie z ławki na 11 minut z Los Angeles Galaxy i 22 minuty z Houston Dynamo oraz grają od początku do 57. minuty w starciu z Los Angeles FC. W tym ostatnim meczu Polak zdobył bramkę już w 7. minucie i otworzył wynik.

W starciu 1/8 finału z FC Cincinnati Niezgoda wszedł jednak z ławki, lecz znowu zmienił wynik z 0:0. Na murawie pojawił się w 64. minucie, a w 67. minucie pokonał Przemysława Tytonia.

O tym, kto awansuje do 1/4 finału turnieju MLS is Back zdecydowały jednak karne. W 79. minucie z karnego wyrównał bowiem Locadia i doprowadził do serii jedenastek po końcowym gwizdku. W niej 4:2 wygrali Timbers, a decydującą jedenastkę strzelił Jarosław Niezgoda.