Patryk Klimala się doczekał. Wszedł z ławki i trafił do siatki. To jego pierwszy gol w meczu Celtiku o stawkę (VIDEO)

Data dodania: 02-08-2020 20:10

Patryk Klimala wszedł na boisko w 86. minucie spotkania 1. kolejki szkockiej Premier League. Napastnik Celtic Glasgow w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania z Hamilton Academial na 5:1.

Klimala zaczął spotkanie na ławce rezerwowych, a jego koledzy na murawie spisywali się bez zarzutu. Zwłaszcza Odsonne Edouard, który w 20., 49. i 53. minucie zdobywał bramki dla The Bhoys. Po jego golach było 1:0, 3:1 i 4:1. Bramkę na 2:0 zdobył w 31. minucie Jeremie Frimpong, a kontaktową i w ostateczności honorową dla gości Scott Martin w 34. minucie.

Klimala na boisko wszedł w 86. minucie, zastępując Edouarda. W dolicoznym czasie gry były napastnik Jagiellonii Białystok trafił na 5:1. Dla Klimali to pierwszy gol w Scottish Premier League i pierwszy w Celticu w ogóle.