Superpuchar Rosji nie dla Polaków. Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak nie zatrzymali Zenitu Sankt Petersburg (VIDEO)

Data dodania: 07-08-2020 20:31

Lokomotiw Moskwa nie zdołał sięgnąć po Superpuchar Rosji. W rozegranym w piątek meczu przegrał 1:2 z Zenitem Sankt Petersburg.

Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak rozegrali cały mecz w barwach Lokomotiwu. Nie zdołali jednak zapobiec porażce. Ten pierwszy skończył mecz z żółtą kartką na koncie.

Zenit wyszedł na prowadzenie w 14. minucie po strzale Artioma Dziuby. Na 2:0 podwyższył w 69. minucie Magomied Ozdojew, a Lokomotiw stać było tylko na honorowe trafienie autorstwa Vedrana Corluki w 72. minucie.

Już w ten weekend rusza sezon w rosyjskiej Premier Lidze. Lokomotiw swój mecz 1. kolejki rozegra jednak dopiero we wtorek. Zmierzy się z Rubinem Kazań na wyjeździe.