Adrian Mierzejewski z kolejnym golem w Chinach. Polak ustalił wynik meczu. Dostał świetne podanie (VIDEO)

Data dodania: 16-09-2020 14:10

Adrian Mierzejewski strzelił swojego 3. gola w sezonie w lidze chińskiej. Polak z Chongging SWM zdobył bramkę w meczu 11. kolejki z Qingdao Huanghai na wyjeździe.

Zespół Polaka wygrał 3:0, chociaż do przerwy gole nie padły. Dopiero po zmianie stron gości wykorzystali nadarzające się okazje. W 58. minucie prowadzenie dał Fernandinho, w 66. minucie z karnego wynik podwyższył Alan Kardec, a w 71. minucie na 3:0 trafił Mierzejewski.

Polski pomocnik zagrał całe spotkanie.

Chongqing SWM ma na koncie 15 punktów i zajmuje piąte miejsce w grupie B pierwszej fazy rozgrywek.