Timo Werner będzie śnił się jako koszmar Janowi Bednarkowi. Polak zamieszany poważnie w 3 stracone bramki w meczu z Chelsea (VIDEO)

Data dodania: 17-10-2020 18:25
Timo Werner będzie śnił się jako koszmar Janowi Bednarkowi. Polak zamieszany poważnie w 3 stracone bramki w meczu z Chelsea  (VIDEO)

Timo Werner pokazał swoją klasę w meczu Chelsea z Southampton. Niestety niemiecki napastnik The Blues zrobił to kosztem Jana Bednarka. Małym pocieszeniem dla polskiego stopera może być to, że jego Southampton potrafiło wyrwać punkt na Stamford Bridge.

Werner zaliczył dwa gole i asystę w zakończonym wynikiem 3:3 meczu 5. kolejki Premier League. Przy bramkach zdobytych przez snajpera Chelsea nie popisał się Jan Bednarek.

W 14. minucie po podaniu Chilwella Werner przepuścił piłkę i wykonał zwrot, zostawiając Bednarka daleko za plecami. Potem wpadł w pole karne, zwiódł jeszcze kilku rywali i trafił na 1:0. Z kolei w 28. minucie Werner wystartował do długiego podania, wygrał bezpośrednią walkę z Bednarkiem, przerzucił piłkę nad bramkarzem i głową posłał ją do pustej bramki.

Potem goście wyrównali. W 43. minucie trafił Danny Ings, wykorzystując prostą stratę piłki gospodarzy i podanie Adamsa, a potem właśnie Adams w 57. minucie trafił na 2:2. Fatalnie zachowali się w tej sytuacji Zouma i Kepa, a Adamsowi dopisało sporo szczęścia.

Chelsea wróciła na prowadzenie w 59. minucie po uderzeniu Kaia Havertza, któremu asystował Werner. Bednarek to TW, który wpadł w pole karne, był trochę spóźniony, więc Niemiec bez przeszkód wyłożył piłkę swojemu rodakowi.

The Blues nie wygrali, bowiem w 92. minucie do remisu doprowadził Vestergaard i Święci wywieźli punkt ze Stamford Bridge.

W tabeli Chelsea ma 8 punktów po 5 meczach, a Southampton wywalczył o oczko mniej.