Darko Jevtić bohaterem w Rosji. Poprowadził Rubin do wygranej na boisku mistrza i lidera!

Data dodania: 24-10-2020 19:59

Darko Jevtić został wybrany bohaterem meczu Rubina Kazań z Zenitem Sankt Petersburg na wyjeździe w 12. kolejce rosyjskiej Premier Ligi. Były pomocnik Lecha Poznań poprowadził gości do niespodziewanego zwycięstwa na terenie mistrza kraju.

Jevtić w meczu z mistrzem i liderem przed tą kolejką był najlepszym piłkarzem i powiódł Rubin do odwrócenia wyniku.

Zenit prowadził od 26. minuty po strzale Jerochina, ale w 43. minucie Despotović wyrównał z podania Bakajewa. Ten sam Bakajew w 69. minucie zagrał też do Jevticia, a Szwajcar bałkańskiego pochodzenia kapitalnie przymierzył po ziemi z około 19-20 metrów. Kierżakow nie miał szans, a Rubin prowadził 2:1 i takim wynikiem ostatecznie wygrał.