Rywal Lecha Poznań gładko wygrał przed meczem z Kolejorzem. Szybkie ciosy i luz...

Data dodania: 25-10-2020 17:47

Glasgow Rangers wygrali w Scottish Premier League na kilka dni przed meczem z Lechem Poznań w Lidze Europy. Ekipa Stevena Gerrarda pokonała w 12. kolejce Livingston FC.

The Gers szybko rozstrzygnęli rywalizację w niedzielnym spotkaniu. Objęli prowadzenie w 9. minucie po strzale Joe Aribo, a w 16. minucie wynik ustalił Jermain Defoe. Obaj pokonali polskiego bramkarza gości, Maksymiliana Stryjka, który rozegrał całe spotkanie.

Steven Gerrard wystawił następujący skład: 1. Allan McGregor - 2. James Tavernier, 6. Connor Goldson, 5. Filip Helander, 3. Calvin Bassey - 8. Ryan Jack, 10. Steven Davis, 17. Joe Aribo (75. 37. Scott Arfield), 7. Ianis Hagi (83. 22. Jordan Jones), 14. Ryan Kent (75. 11. Cédric Itten) - 9. Jermain Defoe (64. 25. Kemar Roofe).

A tak wyglądał skład na wygrany 2:0 wyjazdowy mecz ze Standardem Liege w 1. kolejce Ligi Europy: 1. Allan McGregor - 2. James Tavernier, 6. Connor Goldson, 26. Leon Balogun, 31. Borna Barišić (43. 3. Calvin Bassey) - 7. Ianis Hagi (67.17. Joe Aribo), 37. Scott Arfield, 8. Ryan Jack, 14. Ryan Kent, 18. Glen Kamara - 20. Alfredo Morelos (74. 25. Kemar Roofe).

Rangersi z dorobkiem 32 punktów są liderem tabeli. Wyprzedzają o 6 oczek Celtic, który rozegrał jednak jedno spotkanie mniej.

The Gers podejmą Lecha Poznań w ramach 2. kolejki Ligi Europy w czwartek, 29 października, o 21:00.