Pucharowy rywal Lecha Poznań bez formy? Przegrał w Lidze Europy, przegrał w lidze

Data dodania: 25-10-2020 20:34

W słabej formie jest Standard Liege, rywal Lecha Poznań w Lidze Europy. Belgijski zespół w swojej lidze przegrał na wyjeździe z Sint-Truidense VV.

Standard przegrał mecz 10. kolejki 0:2 na boisku rywala po golach straconych po strzałach Duckensa Nazona w 37. minucie oraz Steve'a De Riddera w 73. minucie.

Standard zagrał w składzie: 16. Arnaud Bodart - 24. Nicolas Gavory, 20. Merveille Bokadi, 3. Zinho Vanheusden, 27. Laurent Jans - 7. Duje Čop (68. 9. Obbi Oularé), 8. Gojko Cimirot, 28. Samuel Bastien, 12. Eddy Sylvestre (54. 18. Aleksandar Boljević) - 17. Jackson Muleka (71. 10. Mehdi Carcela), 19. Selim Amallah.

Standard po 10 kolejkach ma 18 punktów i jest na 5. miejscu w tabeli. Ekipie z Liege w Lidze Europy w 1. kolejce przegrała u siebie 0:2 z Glasgow Rangers. Z Lechem Belgowie zagrają 5 listopada o godz. 18:55 w Poznaniu i 26 listopada o godz. 21:00 na wyjeździe.