Wieczysta Kraków z pucharem! W finale rozbiła rezerwy Cracovii. Peszko i Majewski królami strzelców (VIDEO)

Data dodania: 28-10-2020 16:36

Wieczysta Kraków pokonała rezerwy Cracovii w finale okręgowego - grupa Małopolski ZPN - Kraków - i sięgnęła po trofeum.

Zespół z klasy okręgowej pokonał 14. zespół grupy IV trzeciej ligi aż 4:0.

Dwa gole dla Wieczystej strzelił Radosław Majewski, który pokonał bramkarza rywali w 25. i 73. minucie. Dwie pozostałe bramki zdobyli Krzysztof Szewczyk w 26. minucie oraz Dawid Jampich w 77. minucie.

Wieczysta w drodze po trofeum pokonała wcześniej: 7:2 Kabel Kraków, 8:0 Skawinka Skawina, 4:1 Wiślan Jaśkowice, 11:0 Sokoła Kocmyrzów Baranówka oraz 8:3 rezerwy Hutnika Kraków.

Majewski oraz Sławomir Peszko strzelili po 9 goli i byli najlepszymi snajperami rozgrywek.