Kolejna wielka wpadka sędziego w Fortuna I lidze. Aktorstwo na poziomie żenującym zadziałało! Sprawiedliwość się jednak obroniła (VIDEO)

Data dodania: 15-11-2020 16:24

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał na wyjeździe Miedź Legnica 3:2 w meczu Fortuna I ligi. Po zaciętym spotkaniu najwięcej mówi się o sytuacji z doliczonego czasu gry, gdy sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Powtórki są dla arbitra Pawła Malca z Łodzi bezlitosne...

Goście prowadzili w Legnicy 3:2, a strzelanie zaczęło się dopiero w 60. minucie, gdy bramkę zdobył Kacper Śpiewak. Po chwili wyrównał Szymon Matuszek, potem trafił Piotr Wlazło i znowu Miedź wyrównałał - tym razem po uderzeniu Kamila Zapolnika z 71. minuty. W 77. minucie Nieciecza znowu prowadziła, a tym razem gola strzelił Martin Zeman.

Bruk-Bet Termalica prowadził, ale w 90. minucie sędzia Paweł Malec w takiej sytuacji (wideo poniżej) podyktował rzut karny. Z jego perspektywy mogło się może wydawać, że faul był, ale gdyby w I lidze był VAR, to arbiter nie miałby wątpliwości, że padł ofiarą boiskowego oszustwa. Na szczęście sprawiedliwości stało się zadość, bo Kamil Zapolnik drugiego karnego w tym meczu nie wykorzystał i Miedź nie skorzystała z błędu sędziego, przegrywając 2:3.