Pique jak junior, Ter Stegen wybrał się na ryby... Barcelona przegrała z Atletico po fatalnych błędach w jednym momencie (VIDEO)

Data dodania: 21-11-2020 22:44

Fatalne przyjęcie Gerarda Pique i strata, katastrofalne wyjście z bramki Marca-Andre ter Stegena i tuż przed końcem I połowy FC Barcelona straciła gola na 0:1 w starciu z Atletico Madryt. I nie odrobiła już strat!

Była już 3. minuta doliczonego czasu gry w I połowie, gdy piłka była pod bramką Atletico. Gospodarze wybili na oślep i... się zaczęło. Gerard Pique katastrofalnie przyjął, więc stracił. Angel Correa przejął i zagrał szybko do przodu na wolne pole. Do Yannicka Carrasco. Do piłki daleko od pola karnego wystrzelił jednak Ter Stegen. Niemiecki bramkarz i tak był jednak spóźniony. To piłkarz Atletico był pierwszy przy piłce, zagrał ją i miał otwartą drogę do bramki. Kopnął z daleka celnie i mocno, więc do przerwy było 1:0!

Po przerwie temperatura meczu znowu spadła. Gospodarze bez Luisa Suareza, goście bez Ansu Fatiego, więc sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Barcelona szukała sobie okazji, Atletico się broniło i tyle. Diego Simeone nakręcał gospodarzy, Ronald Koeman głowił się, po kogo jeszcze sięgnąć. Wpuścił najpierw Coutinho, potem Desta, a na koniec jeszcze Trincao oraz Braithwaite'a. Nic to nie dało.

FC Barcelona przegrał w Madrycie i w tabeli jest dopiero na 10. miejscu z 11 punktami w 8 meczach. Atletico tak jak liderujący Real Sociedad San Sebastian ma 20 oczek, ale w przeciwieństwie do Basków potrzebowało do uzbierania tego dorobku 8, a nie 9 meczów. W następnej kolejce Barca podejmuje Osasunę, a Atletico jedzie do Valencii.