Liga Mistrzów. Real Madryt pokonał Inter Mediolan, Liverpool FC przegrał z Atalantą Bergamo, a Lewandowski znów strzelił gola (VIDEO)

Data dodania: 25-11-2020 23:10

Podsumowanie spotkań 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozegranych o godzinie 21:00.

GRUPA A

Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa 0:0

W tym spotkaniu nie padły żadne bramki. W 68. minucie gospodarze mięli znakomitą szansę na zdobycie bramki, ale rzut karny zmarnował Koke. Warto dodać, że cały mecz w ekipie gości rozegrali Grzegorz Krychowiak oraz Maciej Rybus.

Bayern Monachium - RB Salzburg 3:1

"Bawarczycy" wyszli na prowadzenie dopiero w 43. minucie spotkania, a na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski. Dla Polaka było to trzecie trafienie w tej edycji Ligi Mistrzów. Dzięki tej bramce zrównał się z Raulem Gonzalezem w klasyfikacji najlepszych strzelców LM. W 52. minucie spotkania wynik podwyższył Kingsley Coman, a potem w zespole Hansiego Flicka bramkę zdobył jeszcze Leroy Sane. W drużynie gości na listę strzelców wpisał się Mergim Berisha. Bramka padła w 73. minucie spotkania. Warto wspomnieć, że ekipa z Monachium od 66 minuty grała w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartką został ukarany Marc Roca.

GRUPA B

Inter - Real Madryt 0:2

"Królewscy" wyszli na prowadzenie w 7. minucie spotkania. Bramkę z rzutu karnego zdobył Eden Hazard. Druga bramka była samobójcza, a autorem gola był Achraf Hakimi. "Nerazzurri" od 33 minuty grali w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę za dyskusje z arbitrem dostał Arturo Vidal.

GRUPA C

Olympique Marysylia - FC Porto 0:2

Bramki na wagę zwycięstwa dla zespołu z Portugalii strzelili Zaidu Sanusi oraz Sergio Oliviera. Drugi gol padł z rzutu karnego.

W tym meczu padły dwie czerwone kartki. Jedna w zespole gospodarzy (Leonardo Balerdi), a druga w ekipie gości (Marko Grujić).

GRUPA D

Ajax Amsterdam - FC Midtjylland 3:1

W drużynie popularnych "Joden" na listę strzelców wpisali się Ryan Gravenberch, Noussair Mazraoui i David Neres, a w ekipie gości gola z rzutu karnego zdobył Awer Mabil. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, ponieważ w doliczonym czasie gry czerwoną kartkę dostał Erik Sviatchenko.

Liverpool FC - Atalanta Bergamo 0:2

"The Reds" przegrali na Anfield z włoską Atalantą. W zespole "Orobitów" na listę strzelców wpisali się Josip Iličićoraz Robin Gosens.

PODSUMOWANIE SPOTKAŃ 4. KOLEJKI FAZY GRUPOWEJ LIGI MISTRZÓW ROZEGRANYCH O GODZINIE 18:55