Bayern Monachium zdobył trzy punkty w meczu wyjazdowym z VfB Stuttgart. Kapitalną bramkę zdobył Robert Lewandowski. Polak huknął nie do obrony (VIDEO)

Data dodania: 28-11-2020 16:28

W 9. kolejce niemieckiej Bundesligi Bayern Monachium pokonał na wyjeździe VfB Stuttgart 3:1 (2:1). W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski.

"Bawarczycy" nie zaczęli dobrze tego spotkania i stracili gola w 20. minucie. Na listę strzelców w zespole gospodarzy wpisał się Tanguy Coulibaly. W 38. minucie do wyrównania doprowadził Kingsley Coman. W 39. minucie gola dla VfB Stuttgart strzelił Philipp Foerster, ale bramka nie została uznana, ponieważ wcześniej faulował Coulibaly.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy gola zdobył Robert Lewandowski. Reprezentant Polski dostał piłkę od Comana i uderzył mocno zza pola karnego. Dla Polaka był to dwunasty gol w tym sezonie Bundesligi.

W końcówce meczu "Bawarczycy" dobili swoich rywali. Bramkę w 87. minucie zdobył Douglas Costa. Brazylijczyk dostał piłkę, wbiegł w pole karne i płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali.

VFB STUTTGART - BAYERN MONACHIUM 1:3

Bramki:  20 Tanguy Coulibaly - 38 Kinsley Coman, 45+1 Robert Lewandowski, 87 Douglas Costa