Piękny gol, piękny hołd i specjalne stroje. Napoli w pierwszym meczu po śmierci Diego Maradony (VIDEO)

Data dodania: 29-11-2020 21:27

Lorenzo Insigne strzelił pięknego gola na 1:0 w meczu Napoli z AS Roma. I zadedykował go zmarłemu w środę wielkiemu bohaterowi, legendzie Stadio San Paolo, Argentyńczykowi Diego Maradonie!

Napoli do przerwy prowadziło 1:0, ale po zmianie stron pokazało klasę. Na 2:0 podwyższył w 64. minucie Fabian Ruiz, a w 81. minucie trafił Dries Mertens. Wynik na 4:0 ustalił Politano w 86. minucie.

Napoli zaczęło spotkanie z Piotrem Zielińskim w pierwszym składzie. Polak zagrał do 77. minuty.

Napoli w meczu z AS Roma zagrało w specjalnym zestawie strojów. Wspólnie z firmą Kappa były one zaprojektowane już rok temu. Miały być gestem wobec Diego Maradony, a stały się kompletnie nieoczekiwanie symbolem...