Premier League. Pewna wygrana Manchesteru City! Obywatele na Etihad Stadium pokonali Fulham FC (VIDEO)

Data dodania: 05-12-2020 18:09

W sobotnim spotkaniu 11. kolejki angielskiej Premier League Manchester City pokonał na Etihad Stadium 2:0 (2:0) Fulham FC.

Wszystkie bramki klub z niebieskiej części Manchesteru strzelił w pierwszej części gry. Pierwszy gol padł w 5. minucie, a jego autorem był Raheem Sterling. Kevin De Bruyne odebrał piłkę w środku pola, prowadził ją i dostarczył do Sterlinga, a ten wbiegł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Alphonse'a Areolę.

W 26. minucie spotkania padł drugi gol dla gospodarzy. Na listę strzelców z rzutu karnego wpisał się Kevin De Bruyne. Doświadczony Belg uderzył mocno i pewnie w prawy róg. Areola rzucił się w drugą stronę.

MANCHESTER CITY - FULHAM FC 2:0

Bramki: 5 Raheem Sterling, 26 Kevin De Bruyne (rzut karny)

Fot: Vitleo - Shutterstock.com