La Liga. Szalony mecz na Camp Nou! Piękną bramkę strzelił Ronald Araújo (VIDEO)

Data dodania: 19-12-2020 18:15

W 14. kolejce hiszpańskiej La Liga FC Barcelona zremisowała na Camp Nou z Valencia CF 2:2 (1:1).

W 29. minucie spotkania na prowadzenie wyszli "Nietoperze". Bramkę strzelił Mouctar Diakhaby po asyście Carlosa Solera. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Leo Messi. Argentyńczyk najpierw nie wykorzystał rzutu karnego. Piłka została odbita przez bramkarza Valencia CF, jeden z zawodników dostarczył ją do Messiego, a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

W 52. wynik podwyższył Ronald Araújo. Młody urugwajski obrońca znalazł się w polu karnym i kapitalnie uderzył nożycami. Wydawało się, że "Barca" zgarnie trzy punkty, ale w 69. minucie gola dla gości strzelił Maximiliano Gomez. Ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami.

Mecz 14. kolejki hiszpańskiej La Liga

FC BARCELONA - VALENCIA CF 2:2

Bramki: Lionel Messi 45+5, Ronald Araujo 52 - Mouctar Diakhaby 29, Maximiliano Gomez 69

Fot: Natursports - Shutterstock.com