Grzegorz Krychowiak przyczynił się do wygranej Lokomotiwu. Reprezentant Polski z asystą w Premier Lidze (VIDEO)

Data dodania: 08-03-2021 14:11

Grzegorz Krychowiak zanotował asystę w meczu 21. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Jego Lokomotiw Moskwa pokonał na wyjeździe 3:0 Arsenał Tuła.

Lokomotiw uporał się z rywalem z przedostatniego miejsca w tabeli, chociaż dość długo nie mógł zmienić początkowego wyniku. Dopiero w 71. minucie Fiodor Smołow z podania Krychowiaka trafił na 1:0. Dla polskiego pomocnika to 2. asysta w tym sezonie. Krychowiak ma na koncie też 4 gole.

Potem poszło już z górki. W 75. minucie trafił Cerqueira, a w 85. minucie Żemaletdinow i Lokomotiw wygrał 3:0.

Krychowiak i Maciej Rybus zagrali po 90 minut. Ten drugi w 78. minucie obejrzał żółtą kartkę.

Lokomotiw w tabeli jest na 7. pozycji z 34 puktami. Do 4. FK Soczi traci 3 oczka. Arsenał plasnuje się na 15. lokacie.