Sensacja w Duisburgu! Niemcy przegrali z Mecedonią Północną. Weteran i gwiazda Napoli załatwili Die Mannschaft (VIDEO)

Data dodania: 31-03-2021 22:50

Reprezentacja Niemiec doznała sensacyjnej klęski w meczu eliminacji MŚ 2022. Jeden z gigantów europejskiego futbolu przegrał u siebie z Macedonią Północną!

W Duisburgu już do przerwy pachniało sensacją po golu nieśmiertelnego futbolowo Gorana Pandeva. 37-letni napastnik trafił do siatki w doliczonym czasie gry I połowy i to jego 37. gol w 117. meczu w kadrze.

Macedonia Północna prowadziła, ale nikt nie wierzył chyba w to, że dowiezie wynik do końcowego gwizdka. Po zmianie stron Niemcy mieli szybko odwrócić wynik. Mając na boisku Sane, Gnabry'ego, Havertza, Goretzkę, Kimmicha, Gundogana wydawało się to oczywiste!

Na 1:1 trzeba było jednak poczekać. W 63. minucie z karnego trafił Gundogan i gospodarze mieli poczuć krew. Nie dali jednak rady zranić Macedończyków raz jeszcze, a sami zostali trafieni konkretnie. Przez Eljifa Elmasa, który w 85. minucie zdobył bramkę na wagę sensacyjnego triumfu.

Niemcy w swojej grupie mają 6 punktów i są za legitymującą się kompletem oczek Armenią (9 punktów) oraz mającą także 6 punktów Macedonią Płn. Za Die Mannschaft są jeszcze Rumunia i Islandia - po 3 oczka oraz Liechtenstein - 0 punktów.