Grzegorz Krychowiak w formie po meczach reprezentacji. Przyjął, przymierzył i dał Lokomotiwowi prowadzenie (VIDEO)

Data dodania: 03-04-2021 14:46

Grzegorz Krychowiak po powrocie z meczów reprezentacji błysnął w spotkaniu Lokomotiwu Moskwa. Polski pomocnik strzelił gola, a jego zespół pokonał Rotor Wołgograd na wyjeździe.

Krychowiak zaczął mecz od żółtej kartki, którą obejrzał za niesportowe zachowanie w 15. minucie spotkania. W 69. minucie do sędziowskiego protokołu zapisał się też Maciej Rybus, który upomnienie dostał za faul. Obaj Polacy zagrali po 90 minut w barwach Loko.

Krychowiak poza kartką dał o sobie znać w dużo lepszy sposób. W 21. minucie Polak dał bowiem prowadzenie gościom. "Krycha" dostał piłkę na prawej stronie, przyjął, ograł obrońcę i ładnie przymierzył. Dla pomocnika to 6. gol w 21. meczu Premier Ligi w tym sezonie, a biorąc pod uwagę także Ligę Mistrzów i Puchar oraz Superpuchar Rosji, to jego 7. trafienie w 27. spotkaniu.

Lokomotiw ostatecznie wygrał 2:0. Drugą bramkę zdobył w 79. minucie Żemaletdinow. Ekipa Krychowiaka i Rybusa jest na 3. miejscu w tabeli z 43. punktami. Traci do Spartaka jeden punkt, a do Zenita 5, ale Loko rozegrał o jedno spotkanie więcej. Wyprzedza też o 3 punkty CSKA Moskwa i FK Soczi (też mają o mecz mniej).