Serie A. Juventus FC pokonał SSC Napoli w zaległym meczu

Data dodania: 07-04-2021 21:37

W zaległym meczu 3. kolejki Juventus FC pokonał na Allianz Stadium SSC Napoli 2:1 (1:0). To spotkanie miało się odbyć w październiku minionego roku, ale przez koronawirusa ostatecznie zostało przełożone na 7 kwietnia.

W 13. minucie "Juve" wyszło na prowadzenie za sprawą Cristiano Ronaldo. Federico Chiesa zakręcił rywalami i dograł do Portugalczyka, a ten tylko dopełnił formalności. Dla reprezentanta Portugalii była to 25. bramka w obecnym sezonie włoskiej ekstraklasy. Drugi gol padł w 73. minucie. Na listę strzelców wpisał się Paulo Dybala.

Argentyńczyk dostał podanie od Rodrigo Bentancura, był w polu karnym i płaskim technicznym strzałem obok słupka pokonał bramkarza rywali. Bramka dla SSC Napoli padła w samej końcówce meczu. Gola z rzutu karnego trafił Lorenzo Insigne.