Serie A. Juventus FC wywalczył trzy punkty w domowym meczu z Genoa CFC

Data dodania: 11-04-2021 16:59

W niedzielnym meczu 30. kolejki włoskiej Serie A Juventis FC pokonał na Allianz Stadium Genoa CFC 3:1. Całe spotkanie w zespole "Starej Damy" rozegrał Wojciech Szczęsny.

Pierwszy gol dla "Juve" padł już w 4. minucie. Na listę strzelców wpisał się Dejan Kulusevski. Szwed znalazł się w polu karnym i dostał bardzo dobre podanie od Juana Cuadrado, a następnie technicznym strzałem tylko dopełnił formalności. Kolejnego gola strzelił Alvaro Morata. Cristiano Ronaldo znalazł się pod bramką i uderzył piętką w słupek, a Hiszpan tylko dobił. Gol padł w 22. minucie.

Potem Genoa CF strzeliła bramkę. Do siatki Wojciecha Szczęsnego trafił Gianluca Scamacca po asyście Nicolo Rovelli. W 70. minucie "Bianconeri" podwyższyli prowadzenie za sprawą Westona McKenniego. Wynik już się nie zmienił i trzy punkty ostatecznie wpadły na konto klubu ze stolicy Piemontu.