6 goli w hicie Euro 2020. Niesamowity mecz reprezentanta Niemiec, ale to Portugalczycy przechodzą do historii

Data dodania: 19-06-2021 19:55

To była piłkarska uczta na Euro 2020. Starcie gigantów przyniosło aż 6 goli. Portugalczycy prowadzili po strzale Cristiano Ronaldo, ale potem ruszył niemiecki walec i Die Mannschaft rozbili wciąż aktualnych mistrzów Europy 4:2! Czy Niemcy są w stanie zdobyć mistrzostwo Europy? Możesz wejść na https://betomania.pl/sts-kod-promocyjny/, skorzystać z kodu i postawić, że Joachim Loew na koniec przygody z kadrą odniesie wielki sukces lub też wręcz przeciwnie, mimo rozbicia Portugalii...

Mecz grupy F, Euro 2020, 19.06.2021 r., Allianz Arena (Monachium)
PORTUGALIA - NIEMCY 2:4
Ronaldo15, Jota 67 - Dias 35 sam., Guerreiro 39 sam., Havertz 51, Gosens 60
Portugalia: Patricio - Semedo, Dias, Pepe, Guerreiro - Carvalho (58. R. Silva), Danilo - B. Silva (46. Sanches), B. Fernandes (64. Moutinho), Jota (83. An. Silva) - Ronaldo
Niemcy: Neuer - Ruediger, Hummels (62. Can), Ginter - Goesens (62. Halstenberg), Kroos, Gundogan (73. Suele), Kimmich - Havertz (73. Goretzka), Mueller - Gnabry (87. Sane)
Żółte kartki: Havertz 66, Ginter 77

TAK PADŁY BRAMKI

BOHATER MECZU

Robin Gosens (Niemcy)

Niesamowite spotkanie rozegrał piłkarz Atalanty Bergamo. 26-letni piłkarz brylował od samego początku meczu. Już w 5. minucie trafił do siatki, ale jego gol nie został uznany z powodu spalonego.

Gosens potem jednak szalał dalej. Przy bramce na 1:1 to on dogrywał w pole karne i poniekąd zmusił Rubena Diasa do niefortunnej interwencji, która zakończyła się samobójem.

Potem Gosens dołożył też gola na 4:1 w 60. minucie i asystę przy trafieniu na 3:1 z 51. minuty.

ANTYBOHATER

Duet Ruben Dias i Raphaele Guerreiro (Portugalia). Niedawno Wojciech Szczęsny został pierwszym bramkarzem w historii mistrzostw Europy z bramką samobójczą, a w meczu z Niemcami Portugalczycy stali się pierwszą reprezentacją, która wpakowała dwa razy piłkę do własnej bramki w spotkaniu ME.

W TRZECIEJ KOLEJCE

Szykuje się kolejny hit. Portugalczycy są aktualnie na 3. pozycji w grupie, ale otwierają mini-tabelę ekip właśnie z 3. lokat - 4 z 6 drużyn podobnie jak zespoły z 1. i 2. miejsc awansuje do 1/8 finału. W ostatniej kolejce zagrają z Francją i dobrze byłoby zapunktować, ale przypuszczalnie Trójkolorowi, którzy zremisowali niespodziewanie z Węgrami, będą szukali wygranej, by nie dać się wyprzedzić Niemcom.