Sebastian Szymański bohaterem Dynama Moskwa

Data dodania: 31-07-2021 21:13

Sebastian Szymański został bohaterem Dynama Moskwa w meczu 2. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Polak trafił do siatki w 89. minucie i dał gościom wygraną 3:2 w meczu z FK Ufa.

Dynamo do przerwy prowadziło 2:0 po golach Daniła Fomina z karnych w 33. i 41. minucie. Wynik utrzymał się do końcowego kwadransa. Najpierw Gamid Agałarow w 81. minucie trafił na 1:2, a 5 minut później wyrównał.

Trzy punkty zgarnęło jednak Dynamo, bo w 89. minucie piłkę do siatki posłał Sebastian Szymański. Polak zagrał całe spotanie.

Dynamo w dwóch meczach zdobyło 6 punktów i jest wiceliderem Premier Ligi.