Bardzo udany debiut Puchacza w Unionie Berlin. Fajna akcja i asysta na początek przygody (VIDEO)

Data dodania: 19-08-2021 18:40

Tymoteusz Puchacz zanotował udane wejście do Unionu Berlin w oficjalnym meczu. Polski wahadłowy zanotował asystę w spotkaniu IV rundy eliminacji Ligi Konferencji z fińskim KuPS.

Puchacz dostał szansę występu, chociaż od początku sezonu nie pojawił się na boisku. Siedział na ławce w meczu Pucharu Niemiec i Bundesligi.

W czwartek Puchacz pojawił się jednak w składzie, debiutując w Unionie. I już w 6. minucie zapisał na swoje konto asystę. Były gracz Lecha Poznań rozegrał piłkę z Maxem Kruse i miał sporo przestrzeni na boku boiska. Dograł więc dokładnie w pole karne i adresowana piłka trafiła do Taiwo Awoniyi, a Nigeryjczyk z bliska strzelił gola na 1:0.

Union w Finlandii szybko wyjaśnił kwestię awansu. Niemcy po I połowie prowadzą 3:0.

Poza kadrą meczową Unionu znalazł się pozyskany jak Puchacz latem, Paweł Wszołek.