Dramat młodego piłkarza Liverpool FC. Rywal złamał mu nogę w meczu Premier League (VIDEO)

Data dodania: 12-09-2021 19:37

18-letni Harvey Elliott z Liverpool FC trafił na brutala i już na początku kariery musi pauzować przez wiele miesięcy. W meczu z Leeds United (3:0) jeden z rywali złamał mu nogę!

Do dramatycznej sytuacji doszło w 60. minucie. 18-letni Elliott rozpoczął kolejną akcję The Reds. Atak uniemożliwić mu starał się mocno Pascal Struijk. Piłkarz Leeds próbował zatrzymać gracza gości wślizgiem, ale była to bardzo nieprzemyślana, niebezpieczna i jak się okazało tragiczna w skutkach decyzja.

Struijk nie trafił w piłkę, lecz w nogę Elliota, doprowadzając do złamania u nastoletniego piłkarza. Sędzia wyrzucił brutala z boiska, ale zdrowia Elliotowi nie zwróci.

18-latek będzie musiał pauzować przez wiele miesięcy. W tym sezonie prawoskrzydłowy zanotował 187 minut w 3 spotkaniach Premier League.