Zamieszanie po meczu AC Milan - Lazio. Zaczęło się od Zlatana, ale to Maurizio Sarri wyleciał z boiska (VIDEO)

Data dodania: 12-09-2021 21:53

AC Milan pokonał w niedzielę Lazio Rzym 2:0. Trener gości Maurizio Sarri był mocno zdenerwowany po końcowym gwizdku. Dlatego też nie powstrzymał nerwów, gdy po spotkaniu skoczyli do siebie Lucas Leiva, jego podopieczny oraz Zlatan Ibrahimović, autor jednego z goli.

Ibrahimović w 60. minucie wszedł na boisko po przerwie spowodowanej urazem. Szwed na murawie pojawił się przy stanie 1:0. Milan prowadził od 45. minuty po bramce Leao, a mógł nawet 2:0, lecz Kessie w 6. minucie doliczonego czasu gry zmarnował rzut karny.

W 67. minucie Milanowi udało się jednak podwyższyć wynik na 2:0, bo piłkę do siatki posłał Ibrahimović.

Szwed po końcowym gwizdku miał jeszcze dogrywkę z... Lucasem Leivą. Obaj zaczęli na siebie nacierać, a na boisku zawrzało. Już na początku zamieszania na murawę wpadł Sarri i gdzieś tam zaczepił mocno Alexisa Saelemaekersa. W efekcie Sarri po chwili obejrzał czerwoną kartkę.

- Chcę respektu i szacunku - krzyczał Sarri, schodząc z boiska.