Fantastyczne trafienie zawodnika Radomiaka w meczu z Pogonią Szczecin. Zerwał pajęczynę z bramki (VIDEO)

Data dodania: 14-09-2021 8:55

Radomiak zremisował z Pogonią Szczecin 1:1 w poniedziałkowym meczu 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Gospodarze uratowali punkt w ostatniej minucie spotkania po kapitalnym golu Leandro.

Goście ze Szczecina objęli prowadzenie już w 2. minucie spotkanie. Bramkarza Radomiaka pokonał precyzyjnym strzałem Piotr Parzyszek. Przy tym trafieniu futbolówka odbiła się od jednego słupka, następnie od drugiego i dopiero potem trafiła do siatki.

Gospodarze ruszyli do odrabiania strat, ale w poniedziałkowy wieczór mieli mocno rozregulowane celowniki. Mimo kilku sytuacji, obijania słupków i poprzeczki przez graczy Radomiaka, wciąż utrzymywał się korzystny dla Pogoni rezultat.

Wyrównanie padło w ostatniej minucie gry. Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Leandro. Piłka po strzale zawodnika Radomiaka wylądowała niemal w okienku bramki Stipicy.

- Nie mógł tego zrobić lepiej - tak gola ocenił komentujący mecz były reprezentant Polski, Michał Żewłakow.

Radomiak zgromadził do tej pory dziewięć punktów i zajmuje 7. miejsce w tabeli. Pogoń natomiast znajduje się na trzeciej pozycji z dorobkiem 12 "oczek".