Josip Juranović już ma taką pozycję w Celtiku! Zdobył bramkę w Lidze Europy (VIDEO)

Data dodania: 16-09-2021 21:07

Celtic Glasgow przegrał 3:4 z Betisem Sewilla w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Europy. Szkoci prowadzili w Andaluzji 2:0, a prowadzenie 1:0 podwyższył z rzutu karnego Josip Juranović, były zawodnik Legii Warszawa.

Sprowadzony całkiem niedawno Juranović już wypracował sobie takie zaufanie, że w meczu Ligi Europy dostał do strzelania rzut karny na 2:0. Chorwat nie zawiódł i pokonał Claudio Bravo.

Mimo takiego prowadzenia The Bhoys nie dali rady zgarnąć w Sewilli nawet punktu. Na gole Ajetiego i Juranovicia odpowiedzieli jeszcze przed przerwą Miranda - w 32. minucie oraz Juanmi w 35. minucie.

Tuż po zmianie stron Betis znowu zadał dwa ciosy w krótkim odstępie czasu. W 51. minucie Iglesias trafił na 3:2, a Juanmi w 53. minucie na 4:2. Gol Ralstona z 87. minuty dały Celtikowi tylko mniejsze rozmiary porażki na początek zmagań w fazie grupowej. Rywalami Hiszpanów i Szkotów w grupie G są jeszcze Bayer Leverkusen i Ferencvaros.