Niewypał transferowy Legii strzelił gola Realowi w Madrycie. Jakszibojew i jego Szeriff sprawili sensację w Lidze Mistrzów (VIDEO)

Data dodania: 28-09-2021 21:31

W Legii Warszawa nie mógł odpalić. A to ramadan, a to jedna lub druga kontuzja. W końcu pod koniec okienka mistrzowie Polski oddali Jasura Jakszibojewa do Szeriffa Tyraspol. Z mistrzem Mołdawii były as ligi białoruskiej gra w Lidze Mistrzów. I we wtorek strzelił gola na Estadio Santiago Bernabeu gola Realowi Madryt! Potem Królewscy odpowiedzieli, ale i tak przegrali!

Szeriff w 25. minucie sensacyjnie objął prowadzenie na stadionie hiszpańskiego giganta. Jakszibojew wykorzystał podanie od Cristiano i pokonał Thibauta Courtoisa.

Szeriff prowadził w Madrycie 1:0 i miał sześć punktów, bowiem w 1. kolejce mistrz Mołdawii pokonał u siebie Szachtar Donieck, a Królewscy ograli w Mediolanie Inter.

A Jakszibojew to piłkarz-zagadka. Błyszczał w lidze białoruskiej, kompletnie pogubił się w Legii, a teraz strzela w Lidze Mistrzów...

Potem Real wyrównał z rzutu karnego, który wykorzystał Karim Benzema i wydawało się, że Szeriff pęknie, a ekipa Carlo Ancelottiego jednak sięgnie po wygraną. Gospodarze oddali w sumie 31 strzałów, goście 4, a wynik na koniec brzmiał 1:2, bowiem Thill w 90. minucie zrobił to...

Real ma 3 punkty, Inter i Szachtar po jednym po wtorkowym remisie 0:0, a liderem z 6 oczkami jest skazywany na potężne baty Szeriff!