Karol Świderski wreszcie przerwał niemoc. Reprezentant Polski trafił do siatki w Super League (VIDEO)

Data dodania: 03-10-2021 18:51

Karol Świderski doczekał się pierwszego gola w tym sezonie. Reprezentant Polski z PAOK Saloniki dopiero w 11. spotkaniu bieżących rozgrywek trafił do siatki.

Świderski pokonał bramkarza w meczu z OFI Keta w meczu 5. kolejki Super League. Polski napastnik wyszedł w pierwszym składzie PAOK i w 15. minucie posłał piłkę do siatki.

Mecz trwa. PAOK prowadzi na wyjeździe 2:0. Ekipa z Salonik będzie liderem tabeli, jeśli wygra, mając tak jak Volos 12 punktów.

Karol Świderski jest na liście powołanych na najbliższe mecze reprezentacji. Biało-Czerwoni 9 października powalczą z San Marino u siebie, a 3 dni później z Albanią na wyjeździe.