Sławomir Peszko przekazał informacje o swoim zdrowiu. Czeka go dłuższa przerwa w grze

Data dodania: 04-11-2021 10:37

Sławomir Peszko w meczu Pucharu Polski z Garbarnią Kraków (0:5) doznał kontuzji i jeszcze w I połowie musiał opuścić murawę. Piłkarz Wieczystej Kraków, były reprezentant Polski, już poznał diagnozę. W tym roku nie wróci już na murawę.

Peszko sam poinformował o diagnozie w sprawie swojego urazu. Na Instagramie napisał, że uszkodził więzadło poboczne. - Diagnoza: Uszkodzone wiązadło poboczne. Póki co obejdzie się bez zabiegu!- napisał na Instagramie Peszko.

Tuż po meczu z Garbarnią pojawiały się jeszcze gorsze przypuszczenia. Wydawało się, że Peszko mógł poważnie uszkodzić więzadeł krzyżowych.

Peszko nie zagra już w 2021 roku. Wiosną powinien jednak pomóc Wieczystej Kraków w walce o awans do III ligi. W tym sezonie "Peszkin" w barwach lidera IV ligi małopolskiej zagrał 18 spotkań i strzelił 23 gole.