Kamil Glik znowu z czerwoną kartką. Polak wyleciał z boiska za kopnięcie rywala (VIDEO)

Data dodania: 06-11-2021 20:55

Kamil Glik wyleciał z boiska w meczu 12. kolejki Serie B pomiędzy Benevento Calcio z Frosinone Calcio. Polski stoper gospodarzy dostał czerwoną kartkę w 25. minucie przy stanie 0:0. Ostatecznie Czarownice przegrały aż 1:4.

Kamil Glik po raz drugi w sezonie dostał czerwoną kartkę. W 6. kolejce został wykluczony z gry w 19. minucie spotkania z Como (1:1).

Teraz Glik dostał czerwoną kartkę w 25. minucie spotkania z Frosinone. Opuścił boisko przy wyniku 0:0, ale goście wykorzystali grę w przewadze i przed przerwą strzelili dwa gole. Kolejne dwa dołożyli w II połowie, a Benevento stać było tylko na honorowe trafienie.

Benevento zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 19 punktów, a Frosinone jest czwarte z 21 punktami.

Glik w czasie swojej kariery we Włoszech wyleciał z boiska już po raz 7. Czerwone kartki oglądał w barwach Bari (1), Torino (3) i Benevento (3).