Pierwszy w historii międzynarodowy mecz mężczyzn prowadzony przez kobietę i od razu taka czerwona kartka (VIDEO)

Data dodania: 11-11-2021 22:12

Jens Hofer już w 7. minucie zakończył grę w wyjazdowym meczu reprezentacji Liechtensteinu z Niemcami w eliminacjach mistrzostw świata 2022 w Katarze. Obrońca gości koszmarnie sfaulował Leona Goretzkę.

Hofer wyleciał z boiska i osłabił swój zespół. Nic dziwnego, że prowadząca jako pierwsza w historii kobieta międzynarodowy mecz piłki nożnej mecz Chorwatka Ivana Martinić, wyrzuciła obrońcę z boiska. Zawodnik 3-ligowego szwajcarskiego FC Biel znokautował Goretzkę wejściem rodem z filmów karate.

Po zejściu z Hofera na 1:0 z karnego trafił Gundogan. Już do przerwy było koniec końców 4:0, bo w 20. minucie samobója wbił Kaufmann, w 22. minucie trafił Sane, a w 23. Reus. Po zmianie stron na 5:0 podwyższył Sane.

Warto dodać, że Goretzka zagrał tylko w I połowie.