Marek Papszun zabrał głos w sprawie swojej pracy w Legii Warszawa. Wszystko jasne?
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 22-11-2021 8:25
Tuż po porażce Legii Warszawa z Górnikiem w Zabrzu (2:3) gruchnęła wieść, że od stycznia Wojskowych poprowadzi Marek Papszun. Sam trener nie potwierdził jednak tych doniesień.
Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że szkoleniowiec Rakowa Częstochowa nie powie teraz wprost, że przejmuje Legię, więc jego słowa nie są zaskakujące. Pytanie tylko, czy rzeczywiście porozumiał się już przy Łazienkowskiej 3 w sprawie trenowania mistrza Polski, czy jednak to tylko jest jeszcze etap jakichś negocjacji i do ostatecznych ustaleń i współpracy droga daleka.
Tak czy inaczej Papszun w rozmowie ze Sport.pl powiedział tak: - Nic mi na ten temat nie wiadomo. Na tę chwilę jestem trenerem Rakowa i szykuję się do poniedziałkowego meczu z Cracovią. Myślę też o kolejnych spotkaniach i, co więcej, planuję także okres przygotowawczy dla drużyny, również letni - powiedział Papszun. - Po prostu pracuję tak, jakbym miał być w Rakowie przez kolejne lata. A co przyniesie przyszłość? Zobaczymy. Na tym etapie nic nie jest wykluczone - dodał trener, który z Rakowem ma umowę wciąż tylko do połowy 2022 roku.
Legia jest pogrążona obecnie w ogromnym kryzysie. Ma tylko 9 punktów w 13 spotkaniach, jest w strefie spadkowej, a w lidze przegrała 7 kolejnych meczów!
Futbol.pl











