Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Dariusz Mioduski zabrał głos i mówi otwarcie: Chcemy Marka Papszuna i jego sztab. Najlepiej już...

Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 25-11-2021 20:56
Dariusz Mioduski zabrał głos i mówi otwarcie: Chcemy Marka Papszuna i jego sztab. Najlepiej już...

Dariusz Mioduski w kryzysie Legii Warszawa długo nie zabierał głosu. Tuż przed meczem czwartkowym z Leicester City w Lidze Europy na oficjalnej stronie internetowej Legii ukazał się wywiad z właścicielem i prezesem klubu. Mioduski w rozmowie przyznał m.in., że chce, by zespół poprowadził Marek Papszun.

Mioduski został zapytany na wstępie o to, czy "Legia chce zatrudnić Marka Papszuna w roli trenera pierwszego zespołu". 

"- Tak. Mogę potwierdzić, że chcemy się porozumieć ze szkoleniowcem i jego sztabem. Jeśli nie będzie możliwe zatrudnienie go zimą, to jesteśmy gotowi poczekać do końca sezonu. Uważam, że Marek Papszun przy odpowiednich warunkach do pracy, które w Legii są, jest obecnie najlepszym kandydatem by rozwinąć nasz zespół w najbliższych latach. Mam przekonanie, że charyzma, wiedza, doświadczenie trenera Papszuna bardzo pozytywnie połączy się z filozofią klubu.

Wierzę też, że dołączenie trenera Papszuna będzie dla Legii Warszawa bardzo pozytywną zmianą a on sam będzie potrafił wykorzystać w pełni potencjał naszego klubu, który ma dzisiaj warunki do rozwoju na poziomie czołowych europejskich marek. Wszyscy chcemy oglądać warszawską drużynę atakującą, grającą widowiskowo, wygrywającą i dominującą PKO Bank Polski Ekstraklasę, co naturalnie daje szansę na dobre mecze w europejskich pucharach" - powiedział Mioduski w rozmowie z Legia.com.

Prezes i właściciel Legii dodał, że chce w klubie trenera "dla którego etos ciężkiej pracy w połączeniu z pełnym profesjonalizmem jest credo zawodu trenerskiego" oraz przyznał, że zamierza postawić na szkoleniowca, który "rozumie, czym jest Legia dla Warszawy i dla kibiców, rozumie jaka jest atmosfera na każdym stadionie w Polsce, gdy tylko podjeżdża nasz klubowy autokar".

Futbol.pl

TAGI

Inne artykuły