Jan Bednarek strzelił pierwszego gola w Premier League w tym sezonie. Był czujny jak kot (VIDEO)

Data dodania: 01-12-2021 20:55

Jan Bednarek strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie Premier League. Polski stoper Southampton otworzył w 3. minucie meczu wynik spotkania z Leicester City.

Bednarek w 3. minucie wykorzystał fakt, że Kasper Schmeichel odbił piłkę po strzale innego zawodnika gospodarzy. Stoper był czujny po rzucie rożnym i dopadł do piłki, pakując ją do siatki.

Mecz z Lisami to 11. spotkanie Bednarka w PL w tym sezonie. A środowy gol to 4. w historii występów Polaka w Anglii w lidze. Co ciekawe trzy razy poprzednio Southampton przegrywał 2:3. Tym razem też było blisko. Ostatecznie starcie Świętych z Lisami zakończyło się remisem 2:2.

W tabeli Premier League Southampton ma w 14 meczach 15 punktów i jest na 15. lokacie. Leicester City znajduje się na 8. pozycji z 4 oczkami więcej.