Sergio Ramos już wyleciał z boiska w Ligue 1. PSG z trudem uratował punkt (VIDEO)

Data dodania: 22-12-2021 22:31

Sergio Ramos już w 2. występie w Ligue 1 wyleciał z boiska. Doświadczony stoper wyleciał z boiska w meczu PSG na wyjeździe z Lorient (1:1).

Ramos zadebiutował w Ligue 1 meczem z Saint-Etienne (3:1) pod koniec listopada. Potem opuścił 3 kolejne spotkania z powodu kontuzji, ale na spotkanie z Lorient wrócił do kadry. Ramos wszedł na boisko w przerwie starcia na Stade du Moustoir.

PSG przegrywał po 45 minutach 0:1, bo w 40. minucie Keylora Navasa pokonał pięknym strzałem Monconduit. Wejście Hiszpana nic nie dało. Faworyt nadal przegrywał, a pozbawiony Neymara (kontuzja) i Kyliana Mbappe (zawieszenie za kartki) nie mógł nic wskórać. Najbliższy szczęścia był jeszcze przy stanie 0:0, w 26. minucie, Leo Messi, który trafił w słupek.

Ramos meczu nie dokończył. W 81. minucie zarobił pierwszą żółtą kartkę, a w 86. minucie drugą i musiał opuścić murawę.

Osłabiony Paris Saint-Germain zdołał uratować sobie punkt. W 91. minucie do siatki gospodarzy trafił Mauro Icardi.

W tabeli Ligue 1 PSG ma po 19 meczach 46 punktów i o 13 oczek wyprzedza Nice.