Wielki pech Jakuba Modera. Po 4 minutach został zniesiony z murawy na noszach (FOTO)

Data dodania: 02-04-2022 19:40

Jakub Moder na noszach opuścił murawę w czasie meczu Brghton&Hove Albion z Norwich City. Polski pomocnik wszedł na boisko jako zmiennik, ale nie dokończył spotkania.

Moder wszedł na murawę w 82. minucie przy stanie 0:0. Co prawda gospodarze mieli rzut karny w 29. minucie, ale Maupay zmarnował swoją szansę z 11 metrów.

Moder zmienił na boisku Marscha, ale po 5 minutach to on musiał być zmieniony. Reprezentant Polski nabawił się źle wyglądającego urazu. Moder padł na murawę, trzymając się za kolano. Boisko musiał opuścić na noszach.

W tabeli Brighton&Hove Albion jest na 13. pozycji. Norwich zamyka tabelę i pewnie spadnie z ligi.