Toni Kroos wściekły po finale Ligi Mistrzów: Masz cały mecz i robisz takie gów***

Data dodania: 29-05-2022 9:41

Toni Kroos wściekł się na dziennikarza stacji ZDF po wygranym 1:0 finale Ligi Mistrzów z Liverpool FC. Niemiecki pomocnik Realu Madryt przerwał wywiad z telewizją ze swojego kraju.

Real triumfował na Stade de France po golu Viniciusa Juniora.

Toni Kroos po meczu świętował piąty triumf w Lidze Mistrzów. Raz wygrał Champions League z Bayernem Monachium i ju 4-krotnie z Królewskimi.

Po spotkaniu o wywiad poprosił Kroosa dziennikarz ZDF. Nils Kaben zadał mu dwa pytania i rozwścieczył pomocnika. "Czy było dla ciebie zaskoczeniem, że Real miał aż tyle problemów?" - zadał pytanie dziennikarz i spotkał się z ostrą odpowiedzią: "Miałeś cały mecz, 90 minut, na wymyślenie sensowych pytań, a zadajesz mi takie gówniane. To szaleństwo. Grając z Liverpoolem zawsze masz problemy. Co to za pytanie? Nie graliśmy meczu w grupie, lecz w finale LM".

Kroos odpowiedział i odszedł, chociaż Kaben próbował ratować sytuację i zadać kolejne pytanie.