Patryk Szysz show w 1. kolejce tureckiej SuperLig (VIDEO)

Data dodania: 08-08-2022 20:12

Patryk Szysz znakomicie zaczął sezon w tureckiej SuperLig. Polski skrzydłowy, który latem trafił do Istanbul Basaksehir, zanotował w 1. kolejce gola i asystę w spotkaniu z Kasimpasą.

Szysz po raz czwarty zaprezentował się w barwach klubu ze Stambułu. W 3 spotkaniach kwalifikacji Ligi Konferencji Europy spędził na murawie w sumie 38 minut i strzelił gola.

W 1. kolejce SuperLig znalazł się już w pierwszym składzie i pokazał się ze znakomitej strony. Gospodarze prowadzili 2:0 do przerwy, a Szysz w 22. minucie zanotował asystę przy bramce Aleksicia i w 38. minucie sam wpakował piłkę d siatki. Po zmianie stron Istanbul Basaksehir strzelił dwa kolejne gole - w 74. minucie trafił Chouiar, a w 77. minucie Turuc z karnego.