Szokujące sceny w meczu Polski z Francją. Sędzia zakończył spotkanie (VIDEO)

Data dodania: 25-09-2022 19:16

Mecz reprezentacji Polski U-18 z Francją podczas turnieju rozgrywanego w Limognes został przerwany przy stanie 3:2 dla Biało-Czerwonych. Gospodarze stracili czwartego piłkarza po czerwonej kartce.

Drużyna prowadzona przez Wojciecha Kobeszkę prowadziła od 6. minuty po bramce Oliwiera Sławińskiego. Francuzi najpierw wyrównali w 22. minucie, a 3 minuty później trafili na 2:1. Już w 27. minucie do remisu 2:2 doprowadził Olaf Kozłowski. Potem długo ten wynik się utrzymywał, ale w 70. minucie Kacper Masiak zdobył bramkę na 3:2.

Francuzi w II połowie kolejno tracili kolejnych piłkarzy. Sędzia wyrzucał z boiska ich zawodników w 55., 60. i 72. minucie. W 77. minucie czerwoną kartkę dostał kolejny Francuz, a po potężnej awanturze na murawie sędzia zdecydował się przedwcześnie zakończyć spotkanie.

Polacy wygrali w ten sposób cały turniej, w którym oprócz pokonania Francuzów zwyciężyli też Estonię i Szkocję.

Skład Polaków z meczu z Francją: Antoni Mikułko - Mateusz Jasiński, Jakub Lewicki, Bartosz Tomaszewski, Oliwier Wojciechowski, Oliwier Sławiński, Kacper Masiak, Karol Dziedzic, Dariusz Stalmach, Olaf Kozłowski, Kacper Przybyłko.