Co za gol w Derbach Północnego Londynu. "Pajęczyna" usunięta z chirurgiczną precyzją (VIDEO)
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 01-10-2022 14:33
Arsenal Thomas Partey zdobył fenomenalną bramkę w derbach Północnego Londynu. Gol Ghańczyka dał prowadzenie Arsenalowi, ale Tottenham jeszcze przed przerwą wyrównał.
To było spektakularne trafienie Parteya. 29-letni pomocnik, który gra 3. sezon w Arsenalu, zdobył swoją dopiero 3. bramkę w Premier League. Ale za to JAKĄ!
W 20. minucie spotkania z Tottenhamem piłka trafiła do Parteya przed polem karnym, a ten idealnie mierzonym strzałem trafił w okienko bramki strzeżonej przez Hugo Llorisa. Trzeba jednak dodać, że Koguty w defensywie były wyraźnie ospałe...
W TAKI sposób Thomas Partey wyprowadza Arsenal na prowadzenie w Derbach Północnego Londynu! ???? #ARSTOT pic.twitter.com/PO6ab4kjfH
— STS (@stspolska) October 1, 2022
Tottenham odpowiedział w 31. minucie. Rzut karny wykorzystał Harry Kane.
Na początku II połowy Arsenal wrócił na prowadzenie.
Przed derbowym meczem Arsenal z 18 punktami był liderem tabeli, a Tottenham z 17 oczkami zajmował 3. miejsce za Manchesterem City, który także miał 17 punktów.
Futbol.pl











