Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Arkadiusz Milik wraca do występów w Olympique Marsylia. "Strzelałem ważne gole, jednak trener często miał inny pomysł"

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 24-10-2022 10:53
Arkadiusz Milik wraca do występów w Olympique Marsylia.

Arkadiusz Milik latem został wypożyczony z Olympique Marsylia do Juventusu. Reprezentant Polski zdradził, że nie jest do końca zadowolony ze swojego pobytu we Francji.

Milik występował w Marsylii przez 18 miesięcy. Sporo mówiło się o jego nieporozumieniach z Jorge Sampaolim, szkoleniowcem Olympique. Argentyńczyk nie darzył napastnika reprezentacji Polski zbyt wielkim zaufaniem i często potrafił posadzić go na ławce rezerwowych po bardzo udanym występie.

- Strzelałem ważne gole, jednak trener często miał inny pomysł i stawiał na innych zawodników. Zawsze szanowałem jego decyzje. Oczywiście, gdy strzelasz i czujesz się dobrze, czasami tego nie rozumiesz - przyznał Milik.

- Występując dla Marsylii, byłem dobry, ale wiem, że mogłem grać lepiej - podkreślił.

- Czasami, aby wykonać kolejny krok, szczególnie z moimi cechami, potrzeba właściwych ludzi obok, którzy odpowiednio pomagają ci na boisku. Futbol to moja pasja, ale jednocześnie obsesja, przez którą chce stawać się coraz lepszy - podsumował Arkadiusz Milik.

Milik rozegrał w barwach Olympique łącznie 55 spotkań na wszystkich frontach. Zdobył w nich 30 bramek.


Źródło: L'Equipe

 

TAGI

Inne artykuły