Legia wygrała sparing z I-ligowcem. Josue rzucił się na rywala i wyleciał z boiska (VIDEO)

Data dodania: 05-12-2022 16:23

Legia Warszawa wygrała poniedziałkowy mecz sparingowy z GKS Tychy (3:1). Jednego z goli strzelił Igor Strzałek. Utalentowany ofensywny piłkarz zdobył bramkę, ustalającą wynik spotkania.

Do przerwy Legia przegrywała na boisku w swoim centrum treningowym. Prowadzenie GKS Tychy dał w 33. minucie Daniel Rumin.

Po zmianie stron Legia odpowiedziała jednak rywalowi z nawiązką. W 53. minucie do remisu doprowadził z rzutu karnego Robert Pich, 30 minut później na 2:1 trafił Maciej Rosołek, a w 85. minucie Igor Strzałek zdobył bramkę na 3:1.

- Cieszę się, że regularnie strzelam gole w spotkaniach towarzyskich. Każda bramka cieszy, ale czekam na trafienie w oficjalnym meczu. Moim priorytetem nie są jednak gole i asysty, a po prostu występy w pierwszej drużynie. Będę dawał z siebie wszystko, aby otrzymać szansę - mówił po meczu 18-letni Strzałek.

Jeszcze w pierwszej połowie z boiska zostali usunięci Joseu i Dominik Połap, którzy dopuścili się rękoczynów i musieli przedwcześnie zejść z murawy.